Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/d/5/d512a86f-b8c9-4030-8134-9a4d790ea1c4/amcef.sk/sub/chistee/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1306

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/d/5/d512a86f-b8c9-4030-8134-9a4d790ea1c4/amcef.sk/sub/chistee/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/d/5/d512a86f-b8c9-4030-8134-9a4d790ea1c4/amcef.sk/sub/chistee/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/d/5/d512a86f-b8c9-4030-8134-9a4d790ea1c4/amcef.sk/sub/chistee/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581
MALINNA° Elixir Rosemary
 • 0

  Žiadne produkty nie su v košíku.

X
MALINNA° Immortelle Intensive Cream 79,00 s DPH
MALINNA° Skin Serum Rose 11,00 s DPH

MALINNA° Elixir Rosemary

To najlepšie z prírody pre výživu buniek

MALINNA° Elixir Rosemary je výnimočný tekutý výživový doplnok, ktorého základom je tekvicový olej, rascový olej, konopný olej a extrakt z konope s obsahom CBD. Tieto oleje sú známe svojím pozitívnym vplyvom na tráviaci trakt a nervovú sústavu. Unikátna technológia spracovania MALINNA° umožňuje z rastlinných látok získať kľúčové nutričné prvky nevyhnutné pre správnu obnovu buniek, tkanív, funkciu orgánov a telesných systémov. Elixir Rosemary je bohatý na vitamíny A, B1, B2, D, E, beta karotén, stavebné minerály, polyfenoly a aminokyseliny v ideálnej forme pre 100% využitie organizmom. Kým MALINNA° Elixir Mint organizmus čistí a detoxikuje, MALINNA° Elixir Rosemary mu dodáva kľúčové živiny so zameraním na regeneráciu buniek a nervového systému.

Výhody:

 • Výnimočne účinné
 • Výživa buniek
 • Podporuje obnovu bunky
 • Posilňuje imunitu
 • Antibakteriálne oleje
 • Proti zápalom
 • 100 % biodegratovateľné
 • Doprava nad 69 € zadarmo

 

65,00 45,50 s DPH

37,92 bez DPH

- +

Popis

Tekutý výživový doplnok bohatý na vitamíny A, B1, B2, D, E, beta karotén, mastné kyseliny, polyfenoly a stavebné minerály (Ca, Mg, K, Se a i.), zostatkové CBD vo forme pre 100% využitie organizmom. Vyrobený fragmentáciou z olejov bohatých na vitamíny, minerály a rozmanité nutričné prvky. Oxidačný redukčný potenciál (ORP): -200mV.

 

Použitie:

MALINNA° Elixir Rosemary je tekutý výživový doplnok vhodný na dlhodobú konzumáciu. Je možné ho užívať kontinuálne. Odporúčané denné dávkovanie: Dospelí, tehotné a dojčiace ženy: 4ml prípravku (malá kávová lyžička) 1-2x denne. Prípravok nie je vhodný ako výživový doplnok pre deti do 12 rokov. V prípade podpory liečby konkrétnej diagnózy sa poraďte s predajcom alebo výrobcom.

Spôsob použitia: 1 dávku zriediť do mäkkej vody bez chlóru. Rozriedený koncentrát je najlepšie vypiť medzi jedlami, najneskôr pol hodinu pred jedlom a najskôr hodinu po jedle. Nápoj po zriedení je vhodné okamžite vypiť.

Upozornenie: Denná doporučená dávka sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Vhodný aj pre alergikov na orechy a semená.

 

Zloženie:

Voda (Aqua), Konopný olej (Cannabis Sativa Seed Oil), Ľanový olej (Linum Usitatissimum Seed Oil), Olej z para orechov (Bertholletia Excelsa Seed Oil), Tekvicový olej (Cucurbita Pepo Seed Oil), Argánový olej (Argania Spinosa Kernel Oil), Rascový olej (Carum Carvi Seed Oil), Extrakt z morskej soli (Sea Salt Extract), Extrakt z konope (Cannabis Sativa Extract), Extrakt zo slamienky talianskej (Helychrisum Italicum Flower Oil), Extrakt z rozmarínu lekárskeho (Rosmarinum Officinalis Extract)

Neobsahuje glutén, ťažké kovy, syntetické farbivá, konzervačné látky, sladidlá.

 

Použitie:

Skladujte mimo dosah detí. Chráňte pred mrazom, chladom a priamym slnečným žiarením. Udržujte na suchom mieste v teplote od 15°C do 30°C. Nádobu skladujte pevne uzavretú. Spotrebujte do 3 mesiacov po otvorení.

 

Skladovanie:

Skladujte mimo dosah detí. Chráňte pred mrazom, chladom a priamym slnečným žiarením. Udržujte na suchom mieste v teplote od 15°C do 30°C. Nádobu skladujte pevne uzavretú. Spotrebujte do 3 mesiacov po otvorení.